Anadolu Isuzu çalışanları grevde

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) ile Birleşik Metal İş Sendikası arasında devam eden Toplu İş Sözleşmesi sürecinde; Anadolu Isuzu’da grev kararı alındı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası ile Birleşik Metal İş Sendikası arasında devam eden Toplu İş Sözleşmesi sürecinde; Anadolu Isuzu’nun da içinde yer aldığı işyerlerinde grev kararı alındı.

Konuya ilişkin olarak Anadolu Isuzu’dan KAP’a yapılan açıklamada “Grev uygulama tarihinin 18 Ocak 2022 olarak belirlendiği Birleşik Metal İş Sendikası tarafından kamuoyuna açıklanmıştır. Toplu İş Sözleşmesi imzalanması amacıyla görüşmeler halen devam etmekte olup, sürece ilişkin önemli gelişmeler, ilgili düzenlemeler çerçevesinde kamuya açıklanacaktır.” dendi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar