Anel Elektrik'ten 76 milyon TL'lik anlaşma

Anel Elektrik, KAP'a yaptığı açıklamada Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Gemlik Kampüs projesi gövde üretim ve montaj tesisleri elektrik işlerinin yapılmasına yönelik Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. ile 76.500.000 TL'lik bir anlaşma imzaladı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Konuyla ilgili KAP açıklaması şöyle;

"30.03.2021 tarihli KAP duyurusu ile kamuoyu ve yatırımcılarımız ile paylaşmış olduğumuz, proje büyüklüğü 76.500.000 Türk Lirası olan Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Gemlik Kampüs projesi gövde üretim ve montaj tesisleri elektrik işlerinin yapılmasına yönelik olarak sözleşme görüşmeleri tamamlanmış olup, şirketimiz ile proje işvereni Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. arasında sözleşme imzalanmıştır.

Projenin 2022 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanmaktadır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygılarımızla bildiririz."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar