Artı Yatırım Holding, borsa kotundan çıkarıldı

Borsa İstanbul, payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Artı Yatırım Holding'in Borsa kotundan çıkarılmasına karar verdi. Yapılan açıklamada, şirketin finansal durumunun bozulması nedeniyle bu kararın verildiği bildirildi.

Abone ol
Abone ol

Borsa İstanbul, payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Artı Yatırım Holding'in Borsa kotundan çıkarılmasına karar verdi.

BIST'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Artı Yatırım Holding A.Ş.'nin özsermayesinin negatif olması nedeniyle Kotasyon Yönergesinin 23/1-f maddesi ve faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansal  durumunun bozulmuş olması nedeniyle Kotasyon Yönergesinin 23/1-d  maddesi kapsamında Borsa kotundan çıkarılmasına karar verilmiştir."

Kaynak:

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/913826

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar