ASELSAN'dan 227 milyon TL'lik anlaşma

Aselsan, KAP'a yaptığı açıklamada, Samsun Büyükşehir Belediyesi ile "Elektronik Denetleme Sistemi, Değişken Mesaj İşareti (DMİ) Ve Akıllı Kavşak Yönetim Sistemi Malzeme Alımı Ve Montaj" işi konusunda 227 milyon TL'lik bir sözleşme imzaladığını açıkladı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Konuyla ilgili KAP'a yapılan açıklama şöyle;

'ASELSAN ile Samsun Büyükşehir Belediyesi arasında "Elektronik Denetleme Sistemi, Değişken Mesaj İşareti (DMİ) Ve Akıllı Kavşak Yönetim Sistemi Malzeme Alımı Ve Montaj" işi ile ilgili olarak, toplam bedeli 227.291.679,- TL tutarında bir sözleşme imzalanmıştır.  Söz konusu sözleşme kapsamında teslimatlar 2022 yılında gerçekleştirilecektir.'

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar