Bir hisse, bir analiz: Eczacıbaşı İlaç - ECILC

Marbaş Menkul Değerler tarafından hazırlanan hisse bazlı teknik analiz raporunda Eczacıbaşı İlaç’ın performansı masaya yatırıldı. Analizde, 'Kısa vadeli düşüş trendi ve 6.58 direnci üzerinde hareket eden senette alıcılı seyrin devam etmesi durumunda 7.10-7.32-7.5 seviyeleri hedeflenebilir' denildi.

Abone ol
Abone ol

Marbaş Menkul Değerler Tarafından Hazırlanan Analiz:

"Teknik Görünüm:

Geçtiğimiz dört aylık dönemde 7.10 ile 5.51 seviyeleri arasında dalgalanan ECILC payları cuma gününü 6.62 seviyesinde tamamladı.

Kısa vadeli düşüş trendi ve 6.58 direnci üzerinde hareket eden senette alıcılı seyrin devam etmesi durumunda 7.10-7.32-7.5 seviyeleri hedeflenebilir.

Geri çekilmelerde ise 6.35-6.10-5.70 destek seviyeleri konumunda takip edilebilir."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar