Bir şirketinin daha sermayesini artırıyor

İhlas Yayın Holding AŞ –IHYAY-, bağlı ortaklığı TGRT Haber TV A.Ş.'nin mevcut sermayesini 35.000.000 TL artırmaya karar verdiğini açıkladı. Holding daha önce de İhlas Haber Ajansı'nın halka arz sürecinde mali yapısını güçlendirmek amacıyla sermaye artırım kararı alacağını belirtmişti.

Abone ol
Abone ol

Şirketten konuyla ilgili KAP'a yapılan açıklama şöyle;

'Bağlı ortalıklarımızdan TGRT Haber TV A.Ş.'nin Yönetim kurulu, bugün yapmış olduğu toplantıda  özvarlığını güçlendirmek için mevcut sermayesini 35.000.000 TL artırmaya karar vermiştir. Söz konusu sermaye artırımına, Şirketimiz hissesi oranında katılacaktır.'

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar