Borsa İstanbul'dan 'Hakan Atilla istifa etti' iddiasına yanıt

Sosyal medyadaki haberler sonrası Borsa İstanbul'dan yapılan açıklamada, "Genel Müdürümüz Sayın Hakan Atilla'nın istifa ettiğine dair iddialar gerçeği yansıtmamaktadır" denildi.

Abone ol
Abone ol

Sosyal medyada Hakan Atilla'nın istifa ettiği paylaşımları üzerine Borsa İstanbul Kurumsal İletişim Direktörlüğünden açıklama geldi.

Yazılı açıklamada, "Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürümüz Sayın Hakan Atilla ile alakalı Twitter üzerinden istifa ettiğine dair yayılmaya çalışılan iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Bilgilerinize saygı ile sunarız" denildi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar