BURVA payında 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı"

BURVA payında 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" getirildi. Hissede ayrıca "Brüt Takas" ile "internetten emir İletilmesinin kısıtlanması" önleyici tedbirleri de uygulanacak.

Abone ol
Abone ol

BIST'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret A.Ş (BURVA) payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle BURVA payında  09/01/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili  İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ile "İnternetten Emir İletilmesinin  Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Tedbirin uygulanacağı son tarih 08/04/2020'dir."

BURVA BURCELIK VANA SANAYI VE TICARET A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 13.5
Satış 14.79
Değişim -0.61%
Son Değer 14.79
En yüksek 14.99
En düşük 14.79
Haftalık Değişim -1.0702%
Aylık Değişim 13.3333%
Yıllık Değişim 52.3171%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar