Citi, Şişe Cam için tavsiyesini ve hedef fiyatını yükseltti

Citi, zayıf Türk Lirasına işaret ederek Avrupa'da toparlanmanın potansiyel yurt içi ters rüzgarları telafi edeceğini öngörerek Şişe Cam için tavsiyesini ve hedef fiyatını yükseltti.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Citi, zayıf Türk Lirası ve Avrupa'da toparlanmanın potansiyel yurt içi ters rüzgarları telafi edeceğini öngörerek Şişe Cam için tavsiyesini ve hedef fiyatını yükseltti.

Güçlü bilanço ve döviz pozisyonunun Şişe Cam için cazip değerleme sunduğunu belirten Citi, tavsiyesini 'nötr'den 'al'a yükseltirken,  hedef fiyatını da 8,50 TL'den 10,00 TL'ye çıkardı.

Kaynak: Foreks Haber Merkezi

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar