Dardanel, Yunanistan’da şirket satın alıyor

Dardanel Önentaş Gıda Sanayi A.Ş, Yunanistan'daki bir şirketi satın almak için hazırlıklara başladı. Açıklamada şirketin Yunanistan'da dondurulmuş deniz ürünleri pazarında faaliyet gösterdiğinin bilgisi verildi.

Abone ol
Abone ol

Şirketten KAP’a yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

‘Hâlihazırda devam ettiğimiz Yunanistan'da dondurulmuş deniz ürünleri pazarında faaliyet gösteren şirketin hisse senetlerinin satın alınmasına yönelik görüşme ve çalışmalarımız ile ilgili olarak yerinde inceleme, araştırma ve tespitlerde bulunmak üzere şirketimizin üst seviye yetkililerinin Yunanistan makamlarından özel izin alarak önümüzdeki hafta Yunanistan'a seyahatlerine kararı alınmıştır.

Kamuoyumuza saygı ile duyurulur.’

 

DARDL DARDANEL ONENTAS GIDA SANAYI A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 15.18
Satış 0
Değişim 1.38%
Son Değer 15.18
En yüksek 15.18
En düşük 15.15
Haftalık Değişim 24.2225%
Aylık Değişim 23.4146%
Yıllık Değişim 300.5277%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar