Doğuş Holding refinansman çalışmalarını tamamladı

Doğuş Holding, refinansman çalışmaları tamamlayarak, kreditör bankalar konsorsiyumuyla sözleşme imzaladı. Doğuş Holding'in Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamasında, "Kreditör bankalar konsorsiyumu ile Doğuş Holding arasında yürütülen refinansman çalışmaları tamamlanmış olup, konuyla ilgili sözleşmeler 18 Nisan 2019 tarihinde taraflarca imzalanmıştır.

Abone ol
Abone ol

Doğuş Holding'in Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamasında, "Kreditör bankalar konsorsiyumu ile Doğuş Holding arasında yürütülen refinansman çalışmaları tamamlanmış olup, konuyla ilgili sözleşmeler 18 Nisan 2019 tarihinde taraflarca imzalanmıştır." ifadelerine yer verildi. 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar