Dört bankacılık hissesinde hedef fiyatını artırdı

Ünlü & Co, bankacılık hisselerini mercek altına aldı. Aracı kurum, ekonomi kadrosunun yenilendiği ve faizlerin yeniden arttığı bir ortamda yeninden değerlenen bankacılık hisselerinde hedef fiyatlarını yükseltti.

Abone ol
Abone ol

Ünlü & Co, bankacılık hisselerini mercek altına aldı.

Aracı kurum, ekonomi kadrosunun yenilendiği ve faizlerin yeniden arttığı bir ortamda yeninden değerlenen bankacılık hisselerinde hedef fiyatlarını yükseltti.

Ünlü & Co, AKBNK hedef fiyatını 8,80 TL'den 9,15 TL'ye yükseltti, tavsiyesi 'al''a GARAN HF 14,30 TL'den 14,40 TL'ye yükseltti, tavsiye 'al'' HALKB HF 5,90 TL'den 6,00 TL'ye yükseltti, tavsiye 'tut' olarak belirledi.

Ünlü&Co ayrıca, ISCTR HF 7,20 TL'den 7,70 TL'ye yükseltti, tavsiysini 'tut' verdi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar