Emlak Konut 1 ayda 10 milyarlık konut sattı

Emlak Konut GYO’nun düşük peşinatlı 2 yıl ödemesiz konut  kampanyası ilgiyle karşılandı. 2 Haziran’dan bu yana yaklaşık 10  milyar liralık satış yapılınca kampanyanın kalıcı olmasına karar  verildi.

Abone ol
Abone ol

1 ayda 10 milyar liralık konut satan Emlak Konut kampanyayı kalıcı hale getirdi.

Hürriyet'ten Gülistan Alagöz'ün haberine göre, Emlak Konut GYO’nun 2 Haziran’da açıkladığı ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ kampanyası konut pazarını hareketlendirdi.

Kampanya kapsamında bugüne kadar yaklaşık 10 milyar lira değerinde 7 bin konut satışı yapıldı.

Vatandaşın yoğun ilgisiyle birlikte kampanyanın sürekli olmasına karar verildi. Böylece hem vatandaşın konuta ulaşımı kolaylaşacak hem de konut piyasası canlanacak.

 

EKGYO EMLAK KONUT GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 2.23
Satış 2.24
Değişim 0.01%
Son Değer 2.24
En yüksek 2.25
En düşük 2.21
Haftalık Değişim -3.8626%
Aylık Değişim 0%
Yıllık Değişim 54.4827%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar