Emlak Konut GYO hisse değerlendirmesi

Ahlatcı Yatırım, Emlak Konut GYO hissesinin performansını değerlendirdi. Aracı kurum raporunda, 'Hissede olası geri çekilmeler yaşansa da ana yükseliş kanalının devam etmesi için 2,04 TL üzerinde kalıcılık sağlanması gerekiyor' tespitinde bulundu.

Abone ol
Abone ol

Ahlatcı Yatırım Tarafından Hazırlanan Analiz:

"Teknik olarak incelediğimizde Ekim ayının son haftasında başladığı yükseliş kanalını sürdüren EKGYO paylarında yukarı yönlü hareketin sürmesi halinde 2,20 ve 2,27 TL direnç seviyeleri söz konusu olabilir.

Kanal hareketi içerisinde günlük bazda geri çekilmeler yaşadığını gördüğümüz hissede yaşanabilecek olası satışlarda Fibo %61,80 düzeltme seviyesine denk gelen 2,11 TL ile 2,04 TL’deki yükseliş trendi desteği test edilebilir.

Hissede olası geri çekilmeler yaşansa da ana yükseliş kanalının devam etmesi için 2,04 TL üzerinde kalıcılık sağlanması gerekiyor.

Destekler: 2,11 / 2,04 / 1,99
Dirençler: 2,20 / 2,27 / 2,34"

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar