En çok beğendiği hisseler listesinden çıkardı

Ak Yatırım, Klimasan'ı en çok beğendiği hisseler listesinden çıkardı. Ak Yatırım'ın değişiklikler sonrası en çok beğendiği hisseler, Pegasus, Garanti, İş Bankası, Koç Holding, Koza Altın, Tüpraş, Yataş  ve Tekfen Holding oldu.

Abone ol
Abone ol

Ak Yatırım, konu ile ilgili  raporunda şu bilgiler verildi:

"Klimasan 23 Mayıs’tan bu yana en çok beğendiğimiz hisseler listesinde yer almaktaydı. Söz konusu tarihten bu yana %85 nominal getiri sağlayan hisseyi, fiyatın hedef fiyatımızı geçmesi sebebiyle listeden çıkarıyoruz.

Değişiklikler sonrası en çok beğendiğimiz hisseler: Pegasus, Garanti, İş Bankası, Koç Holding, Koza Altın, Tüpraş, Yataş ve Tekfen Holding olarak sıralanmaktadır."

KLMSN KLIMASAN KLIMA SANAYI VE TICARET A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 0
Satış 0
Değişim 0%
Son Değer 0
En yüksek 0
En düşük 0
Haftalık Değişim 0%
Aylık Değişim 0%
Yıllık Değişim 0%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar