Garanti Bankası'nın kredi notunu teyit etti

Capital Intelligence Ratings (CI Ratings), Garanti Bankası’nın kredi notunu teyit etti. Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Capital Intelligence Ratings (CI Ratings), Garanti Bankası'nın yabancı para cinsinden uzun ve kısa vadeli kredi notlarını BB- ve B olarak teyit etti.

Abone ol
Abone ol

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Capital Intelligence Ratings (CI Ratings), Garanti Bankası'nın yabancı para cinsinden uzun  ve kısa vadeli kredi notlarını BB- ve B olarak teyit etti.

CI Rating, bankanın finansal güç notunu da 'BB+' olarak onayladı. CI Ratings, kredi notu görünümünü 'Negatif' olarak bıraktı.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar