Garanti’den taksit ödeyen konut kredisi

Garanti BBVA konut kredisinde yeni bir döneme imza atıyor ve  belirlenen şartlara uygun kredi kullanan müşterilerinin taksitlerini  ödüyor. Garanti BBVA Mortgage tarafından hayata geçirilen ve 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerli olacak “Taksitler Garanti BBVA’dan”  kampanyası kapsamında, kullanılan kredinin vadesine bağlı olarak,  müşterilerin son 2, 4 ya da 6 taksidini Garanti BBVA karşılıyor.

Abone ol
Abone ol

Kampanya maksimum 750 bin TL’lik konut kredileri için geçerli olurken  60-83 ay vadeli konut kredilerinde son iki taksit, 84-119 ay  vadelide son dört taksit, 120-240 ay vadelide ise son altı taksit Garanti BBVA tarafından ödeniyor.

Kampanyayla ilgili olarak görüş bildiren Garanti BBVA Mortgage Genel Müdürü Murat Atay “Konut finansmanında yenilikçi ürünlerimizle  her zaman müşterilerimiz için fark yaratmaya, onlara en uygun  şartlarla kredi kullandırmaya gayret ediyoruz. Yeni konut almak  isteyen ve kredisini bankamızdan kullanan müşterilerimiz için hayata  geçirdiğimiz Taksitler Garanti BBVA’dan kampanyasının da bu anlamda  sektöre yeni bir soluk getireceği inancındayız. Özellikle son iki ayda  konut satışlarında yaşanan hareketlilik sevindirici bir grafik  sergilerken, müşterilerimizin taksitlerini üstlendiğimiz yeni  kampanyamızın da sektöre olumlu katkı sunarak konut almak isteyenleri  memnun edeceğini düşünüyoruz” dedi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar