Gübretaş o iddiaları yalanladı

Gübre Fabrikaları Gübretaş, bazı basın yayın organlarında yer alan Söğüt Maden projesi hakkında iddialar içeren haberleri yalanladı. Şirketten KAP'a yapılan açıklamada, 'Şirketimiz yetkililerinin açıklamaları ve KAP bildirimleri haricindeki kaynaklara itibar etmemesini önemle rica ederiz' denildi.

Abone ol
Abone ol

Şirketten yapılan açıklama şöyle;

'Sosyal medyada ve çeşitli internet sitelerinde, Şirketimizin Söğüt maden projesi hakkında hiçbir surette gerçeği yansıtmayan haber ve söylentilerin dolaşıma sokulduğu görülmektedir. Kamuoyunun, ilgili proje hakkında, Şirketimiz yetkililerinin açıklamaları ve KAP bildirimleri haricindeki kaynaklara itibar etmemesini önemle rica ederiz.'

GUBRF GUBRE FABRIKALARI T.A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 66.75
Satış 66.8
Değişim -1.15%
Son Değer 66.75
En yüksek 68.75
En düşük 66.3
Haftalık Değişim -0.8172%
Aylık Değişim -22.4288%
Yıllık Değişim -22.4288%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar