Günlük teknik bazlı hisse önerileri: AEFES, AKGRT, GOODY, IPEKE, TAVHL

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca; '1400-1409 aralığına yükseliş ile başlanmasını ve ardından satış baskısının etkili olmasını bekliyoruz.' denildi.

Abone ol
Abone ol

Tacirler Yatırım Tarafından Hazırlanan Teknik Analiz:

"Dünkü beklentimiz “1400-1409 aralığında yönelim göreceğimizi bekliyoruz. Bu kezde yeterli katılım sağlanmadığı taktirde 1350 seviyesine kar realizasyonu gelebileceğini düşünüyoruz.

1400-1409 direnç bölgesinin kırılması durumunda hedefimiz 1432 seviyesi olacaktır.” demiştik. Endeks düzeltme ihtiyacı yatay seyirde konsolide olarak geçiriyor.

Yükselen ortalamalar süresinde bu bekleyiş devam ederse hareket yükseliş lehine bozulur. 1394 ve 1384 ara desteklerimiz, 1373’den ise yükselen ana kanal desteği olarak izlenenilir.

1400-1409 aralığına yükseliş ile başlanmasını ve ardından satış baskısının etkili olmasını bekliyoruz.

GÜNLÜK TEKNİK ANALİZ BAZLI HİSSE ÖNERİLERİ

"AEFES, AKGRT, GOODY, IPEKE, TAVHL"

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar