Günlük teknik bazlı hisse önerileri: AKBNK, GARAN, GLYHO, ISATR, ISBTR, ISCTR, ISKUR, YKBNK

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca, 'Bugün dünden farksız bir şekilde hafif alıcılı açılacağımızı ve kanal direncimiz doğrultusunda 1519 seviyesinin zorlanmasını bekliyoruz' tespitinde bulunuldu.

Abone ol
Abone ol

Tacirler Yatırım Tarafından Hazırlanan Teknik Analiz:

"Dünkü piyasa yorumumuzda “1500 üzeri denemeler gelsede kar realizasyonlarının gelebileceğini 1475-1511 aralığında kısa vadede yatay kalınabileceğini düşünüyoruz.” demiştik.

Dün 1500 üzerinde zorlandığımız görüldü ama gün sonunda kapanış 1505 seviyesinden gerçekleşti. Bugün dünden farksız bir şekilde hafif alıcılı açılacağımızı ve kanal direncimiz doğrultusunda 1519 seviyesinin zorlanmasını bekliyoruz. 1500-1519 bugünlük işlem aralığımız olabilir.

GÜNLÜK TEKNİK ANALİZ BAZLI HİSSE ÖNERİLERİ;

AKBNK, GARAN, GLYHO, ISATR, ISBTR, ISCTR, ISKUR, YKBNK 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar