Günlük teknik bazlı hisse önerileri: ALARK, ALBRK, CUSAN, KAREL, PNSUT

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca, 1530 desteğinin korunmasını ve 1570 kanal direncine doğru yönelim bekliyoruz.' tespitinde bulunuldu.

Abone ol
Abone ol

Tacirler Yatırım Tarafından Hazırlanan Teknik Analiz:

"Dünkü yorumumuzda “Yükselen kanal desteğimiz 1530’dan yükseliyor. 1530 seans içi ortalamaların ve yükselen kanalın kesiştiği nokta oldu. 1530 desteğinin korunmasını ve 1570 kanal direncine doğru yönelim bekliyoruz.” demiştik. Dün1545- 1568 bandında hareket ettik.

Bugünde yükseliş eğilimi ile açılmasını 1570-1580 aralığını gördükten sonra 1542 desteğinin üzerinde konsolide olarak yükselişini kanal içerisinde devam ettirmesini bekliyoruz.

GÜNLÜK TEKNİK ANALİZ BAZLI HİSSE ÖNERİLERİ

ALARK, ALBRK, CUSAN, KAREL, PNSUT"

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar