Günlük teknik bazlı hisse önerileri: ARCLK, AYGAZ, SASA, EREGL, TATGD

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca 'Bugünde 1410 desteği üzerinde dengelenmesini 1430 direncine doğru yönelmesini bekliyoruz'

Abone ol
Abone ol

Tacirler Yatırım analizi şöyle;

Dünkü beklentimiz; “410 direncimiz kırıldı ve gün boyunca 1410 direncimiz üzerinde konsolide olduk. Bugünde 1410 desteğimiz üzerinde dengelenip, 1430 direncine doğru yönelimin devamını bekliyoruz. 1410 yeni pozisyonlar için stoploss olarak takip edebiliriz." demiştik.

Dün 1410’nun üzerinde konsolide olduğunu ve bu destek üzerinden tepki verdiğini
gördük.

Bugünde 1410 desteği üzerinde dengelenmesini 1430 direncine doğru yönelmesini bekliyoruz.

BİST-100 endeksine dahil hisse senetleri için tahmini işlem aralıkları;

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar