Günlük teknik bazlı hisse önerileri: CLEBI, GOZDE, KOZAA, KOZAL, TAVHL

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca; 'Bugün yine 1400-1409 aralığında yönelim göreceğimizi bekliyoruz.' denildi.

Abone ol
Abone ol

Tacirler Yatırım'ın konuyla ilgili hazırladığı rapor şöyle;

Dünkü beklentimiz; “1400-1405 direnç bölgesinin zorlanmasını bekleyebiliriz. Bu direnç bölgesi kırılsa bile 1432’de diğer önemli bir direnç seviyesi olarak piyasanın karşısına çıkabilir. Olası kanal düzeltmelerde ilk desteğimiz ise 1345 seviyesi olacaktır.” demiştik.

Son üç gündür kanal dirençlerinde zorlanan veya zorlayan bir görüntü devam ediyor. Son üç günlük işlemlerde 1400 seviyesi kırılamadığı gibi önemli bir realizasyonda üretmedi. Bugün yine 1400-1409 aralığında yönelim göreceğimizi bekliyoruz.

Bu kezde yeterli katılım sağlanmadığı taktirde 1350 seviyesine kar realizasyonu gelebileceğini
düşünüyoruz. 1400-1409 direnç bölgesinin kırılması durumunda hedefimiz 1432 seviyesi olacaktır.

GÜNLÜK TEKNİK ANALİZ BAZLI HİSSE ÖNERİLERİ; CLEBI, GOZDE, KOZAA, KOZAL, TAVHL

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar