Günlük teknik bazlı hisse önerileri

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca, 'Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.450’de olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1.475 seviyesi hedeflenecektir' denildi.

Abone ol
Abone ol

Tacirler Yatırım'ın günlük bülteninde yer alan bilgiler şöyle;

Dün alıcılı seyreden BIST-100 endeksi günü 1.442’den tamamladı. Saatlik göstergeler aşırı alım bölgesinde hareket etmekte olup günlük bazlı göstergeler ise yukarı yönlü hareket etmektedirler.

22 günlük hareketli ortalamanın geçtiği 1.457 seviyesinin geçilmesiyle birlikte orta vadeli yükseliş trendine geçilmiş olması söz konusu olacaktır.

Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.450’de olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1.475 seviyesi hedeflenecektir. Olası satışlarda takip edilecek destek seviyeleri ise 1.425 ve 1.407’de bulunmaktadır.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar