Günlük teknik bazlı hisse önerileri: KRDMD, BIZIM, PETKM, ULKER

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca, 'Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.407’de olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1.425 seviyesi hedeflenecektir.' denildi.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteni raporunda yer alan detaylar şöyle;

Cuma günü düşük hacimle dalgalı bir seyir izleyen BIST-100 endeksi günü 1.430’dan tamamladı.

Saatlik göstergeler aşırı alım bölgesinden aşağı yönlü hareket etmekte olup günlük bazlı göstergeler ise aşırı satım bölgesinden yukarı yönlü hareketlerine başlamaktadırlar.

Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.438’te olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1.450 seviyesi hedeflenecektir. Olası satışlarda takip edilecek destek seviyeleri ise 1.407 ve 1.391’de bulunmaktadır.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar