Günün hareketli olması muhtemel hisseleri: AKSA, AKGRT, ALARK, BIMAS, ULKER

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde 7 Haziran 2021'e ait teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler hedef fiyatlarıyla paylaşıldı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteni şöyle;

'Geçen haftanın son işlem gününde de dar bir bantta işlem gören BIST-100 endeksi günü 1.433’ten tamamladı.

Orta vadeli trendin devamı için 1.425 seviyesi takip edilmeye devam edilecektir. Saatlik göstergeler aşırı alım bölgesinde bulunmakta olup günlük göstergeler ise yukarı yönlü hareket etmektedirler.

Bugün için ilk direnç seviyesini 1.445 olarak belirliyoruz ve bu seviyenin geçilmesi ile 1.455 seviyesi hedeflenecektir. Satışlarda takip edilecek destek seviyeleri ise 1.415 ve 1.407’de bulunmaktadır.'

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar