Günün kazanç potansiyeli olan hisseleri

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca, 'Saatlik göstergeler aşırı satım bölgesine gerilerken günlük bazlı göstergeler ise aşırı satım bölgesinde dengelenmektedirler.' denildi.

Abone ol
Abone ol

Tacirler Yatırım tarafından hazırlanan rapor şöyle;

Dün güne alıcılı başlayan BIST-100 endeksi gün içinde 1.433’e kadar yükseldikten sonra günü 1.394’ten tamamladı.

Saatlik göstergeler aşırı satım bölgesine gerilerken günlük bazlı göstergeler ise aşırı satım bölgesinde dengelenmektedirler.

Pivot noktası 1.407’de bulunmaktadır. Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç
seviyesi 1.425’te olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1.450 seviyesi hedeflenecektir. Olası satışlarda takip edilecek destek seviyeleri ise 1.380 ve 1.350’de bulunmaktadır.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar