Günün kazanç potansiyeli olan hisseleri

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca, 'Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.430’da olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1.437 seviyesi hedeflenecektir.' tespitinde bulunuldu.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Tacirler Yatırım tarafından hazırlanan analiz şöyle;

Dün dar bir bantta dalgalı bir seyir izleyen BIST-100 endeksi günü 1.417’den tamamladı. İşlem hacmi gerilemeye devam etti ve 5 Ekim 2020’den beri en düşük seviyede gerçekleşti.

Saatlik göstergeler aşağı yönlü hareket etmekte olup henüz aşırı satım bölgesine ulaşmadılar.

Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.430’da olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1.437 seviyesi hedeflenecektir.

Olası satışlarda takip edilecek destek seviyeleri ise 1.412 ve 1.403’te bulunmaktadır.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar