Günün yükseliş sinyali veren hisseleri: AGHOL, AKSEN, BRISA, GOZDE, PETUN

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca, 'Dünkü yükselen kanal 1552’ye yükseldiği için yükselen kanalın dışında bir kapanış yaptık. Bugün 1552-1567 aralığı önemli bir direnç halini aldı.' tespitinde bulunuldu.

Abone ol
Abone ol

Analiz şöyle;

'Dünkü yorumumuzda; “Bugünde yükseliş eğilimi ile açılmasını 1570-1580 aralığını gördükten sonra 1542 desteğinin üzerinde konsolide olarak yükselişini kanal içerisinde devam ettirmesini bekliyoruz.” demiştik.

Dün 1568’e yükselerek başladıktan sonra 1542 desteğimize geri çekildik ve bu destekten gelen alımlar ile 1547’den tamamladık.

Dünkü yükselen kanal 1552’ye yükseldiği için yükselen kanalın dışında bir kapanış yaptık. Bugün 1552-1567 aralığı önemli bir direnç halini aldı.

1520 desteğine geri çekilmek suretiyle kısa vadede yataya dönebileceğimizi düşünüyoruz.'

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar