İBB: Bayram boyunca tüm seferler ücretsiz

İBB, Kurban Bayramı için hazırlıklarını tamamladığını açıkladı. Avrupa ve Anadolu yakasındaki 8 modern tesiste hizmet verecek İBB, bu yıl Covid-19 tedbirleri kapsamında randevulu sisteme geçecek. Kentte istenmeyen görüntülerin oluşmaması için de denetimler artırılarak sürdürülecek. Bayram boyunca temizlik çalışmaları aksatılmadan yürütülecek. Toplu ulaşım 4 gün boyunca ücretsiz hizmet verecek. İETT, İBB’nin tesisleri ile mezarlıklar için ek sefer düzenleyecek.

Abone ol
Abone ol

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından arife günü ile bayram boyunca yapılacak İETT ve şehir vapurları seferleriyle ilgili bilgilendirme yapıldı. 

Bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi:

İETT otobüs seferleri 30 Temmuz arife günü iş günü sefer tarifesi, 31 Temmuz (bayramın birinci günü) tarihinde pazar günü sefer tarifesi, 1 – 3 Ağustos tarihleri arasında ise cumartesi günü sefer tarifesi uygulanacaktır. Şehir vapurlarında 30 Temmuz Arife günü iş günü sefer tarifesi, bayram boyunca pazar günü sefer tarifesi uygulanacaktır. Bayram boyunca tüm seferler ücretsiz olacaktır.

Kategoriler Gündem
Yorumlar