İhlas Holding’den yatırım hamlesi

İhlas Holding, Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a yaptığı açıklamada sağlık sektöründeki etkinliğini artırmak amacıyla Özel İstanbul Medicine Hospital’la ortaklık dahil bazı konularla ilgili görüşmelere başladığını duyurdu.

Abone ol
Abone ol

Bünyesinde Türkiye Hastanesi'ni de bulunduran İhlas Holding, sağlık sektöründeki büyümesini sürdürmek için yeni bir hamle yaptı.

Holding'de KAP'a yapılan açıklamada Özel İstanbul Medicine Hospital’la ortaklık dahil bazı konularla ilgili görüşmelere başladığını bildirdi.

Şirketten KAP’a yapılan açıklama şöyle;

'Otuz yıldır içinde bulunduğumuz sağlık sektöründeki faaliyetlerimizi daha da artırabilmek adına İstanbul'da bulunan 75.000 m2 kapalı alan içinde 400 yatak ve 18 ameliyathane ile hizmet veren Özel İstanbul Medicine Hospital (Eren Sağlık Hizmetleri Tic. ve San. A.Ş.) ile ortaklık dahil muhtelif konularda işbirliği yapmak adına görüşmeler başlatılmış ve gizlilik anlaşması yapılmıştır.'

 

 

 

 

IHLAS IHLAS HOLDING A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 0
Satış 0.9
Değişim -0.09%
Son Değer 0.9
En yüksek 0.98
En düşük 0.9
Haftalık Değişim -21.7391%
Aylık Değişim -18.1818%
Yıllık Değişim -19.6428%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar