İki hisseyi radarına aldı

Yatırım Finansman model portföyünde değişiklik yaptı. Portföye Emlak Konut GYO ve Kardemir D'yi ekleyen Yatırım Finansman, portfölden Coca-Cola İçecek'ı çıkardı.

Abone ol
Abone ol

Emlak Konut GYO için tavsiyesini 'endeksin üzerinde getiri' ve hedef fiyvatını 2,7 TL olarak koruyan Yatırım Finansman, Kardemir D uiçin hedef fiylatını 6,30 TL olarak ortaya koydu.

Coca-Cola İçecaek ise portföye dahil edilmesinden bu yana BIST-100'ün yüzde 22 üzerinde getiri sağlamasının ardından portföyden çıkarıldı.

Portföyde Anadolu Efes, Arçelik, Alarko Holding, Erdemir, Garanti Bankası, Migros, TAV Havalimanları ve Türk Telekom yer almaya devam ediyor.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar