İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali'den 'hisse devri' iddialarına açıklama

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali CHP'nin İş Bankası hisselerinin  Hazine'ye devriyle ilgili iddiaları değerlendirdi. Bali, 'Ne ana hissedarın mülkiyet haklarıyla, ne bankanın performansıyla, ne de bankanın iş yapma biçimiyle doğrudan ilgisi yoktur' dedi.

Abone ol
Abone ol

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali CHP'nin İş Bankası hisselerinin  Hazine'ye devriyle ilgili iddiaları değerlendirdi.

Bali "İş Bankası hisselerinin devri konusunda tartışma, Atatürk'ün paylarının kimin tarafından temsil edileceğidir. Ne ana hissedarın mülkiyet haklarıyla, ne bankanın performansıyla, ne de bankanın iş yapma biçmiyle doğrudan ilgisi yoktur." diye konuştu.

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar