Işıklar Enerji ve Yapı Holding'den yurt dışı hamlesi

Işıklar Enerji ve Yapı Holding bağlı ortaklığı Işıklar Ambalaj , Kazakistan Varlık Fonu Samruk Kazyna Invest ile Kazakistan'da ortaklık şeklinde bir Kraft Torba Fabrikası kurmak için Prensip Anlaşması yaptı

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Konuyla ilgili şirketten KAP'a yapılan açıklama şöyle:

"Bağlı ortaklığımız Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Ş. (Işıklar Ambalaj) 10 Mayıs 2022 tarihinde Ankara da düzenlenen bir törenle Kazakistan Varlık Fonu Samruk Kazyna Invest ile Kazakistan da ortaklık şeklinde bir Kraft Torba Fabrikası kurmak için Prensip Anlaşması "Term Sheet" yapmıştır. Anlaşma Işıklar Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Rıza Kutlu Işık ve Samruk Kazyna Invest CEO'su Saken Abilmazhinov tarafından imzalanmıştır."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa Şirket Haberleri
Yorumlar