JP Morgan, Euro Bölgesi hisse senedi tavsiyesini yükseltti

JP Morgan, Euro Bölgesi hisse senetleri için tavsiyesini `ağırlığını artır`a yükseltti. ABD hisse senetleri için tavsiyesini 'nötr'e indiren JP Morgan stratejisti Mislav Matejka, Euro Bölgesi hisse senetlerinin cari fiyatlarının pozisyon almak için oldukça iyi bir nokta olduğunu belirtti.

Abone ol
Abone ol

Uzun süredir tercihini ABD hisse senetlerinden yana yapan JP Morgan, bugün yayınladığı raporda Euro Bölgesi hisse senetleri için tavsiyesini 'ağırlığını artır'a çıkardı.

ABD hisse senetleri için tavsiyesini 'nötr'e indiren JP Morgan stratejisti Mislav Matejka, Euro Bölgesi hisse senetlerinin cari fiyatlarının pozisyon almak için oldukça iyi bir nokta olduğunu belirterek, "Euro Bölgesi hisse senetlerinde geri sıçrama için bir fırsat olduğuna inanıyoruz" dedi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar