Kadın 64. Bölüm sezon finali izle FOX TV

FOX TV’nin beğenilen dizisi Kadın, dün yayınlanan 64. Bölümü ile sezon finali yaptı. Nefes kesen bölümde birbirinden önemli olay yaşandı. Peki dizinin sezon finali 64. Bölüm izlemek için ne yapmak gerekiyor. Kadın dizisinin sezon finali linkini haberimizden bulabilirsiniz.

Abone ol
Abone ol

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un oynadığı Kadın dizisinin son bölümü olan 62. bölümde birbirinden önemli gelişmeler yaşandı. 64. bölümü televizyonda izleyemeyenler internette Kadın 64. Bölüm sezon finali izle, kadın izle FOX TV gibi aramalar yapmaya başladı.

KADIN 64. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KADIN 64. BÖLÜM SEZON FİNALİNDEN NELER YAŞANDI

Emre’nin Arda’yı getirmesi üzerine Ceyda en mutlu günlerinden birini yaşar. Arda ve Emre’yi bir arada görmek onu hem sevindirmiş, hem de duygulandırmıştır. Şirin bu defa her şeyden habersiz iyi bir şeye vesile olmuştur.

Fotoğraf olayından sonra artık Şirin’in yaptıklarını daha fazla kaldıramayan Enver ise Şirin’e büyük bir rest çeker. Bunun sonucunda Şirin’in yapacağı ve herkeste büyük bir şok etkisi yaratacak şey ne olacak?

Bahar’ın birdenbire yolda bayıldığını gören Sarp, Arif ve Hatice çok korkmuştur. Herkesin aklında ise tek bir soru vardır; Bahar’ın hastalığı tekrar mı nüksedecek? Panik içinde hastaneye gitmek için yola çıkmaları üzerine yaşanacak korkunç sürpriz ise kimi, nasıl etkileyecektir?

Yorumlar