Karsan, Katarlılara satılıyor iddialarına cevap verdi

Borsa işlem gören Karsan’ın Katarlı bir şirkete satılacağına dair iddialara şirketten açıklama geldi. Karsan tarafından KAP’a yapılan bildirimde konuya dair son nokta koyuldu.

Abone ol
Abone ol

Şirketten konuyla ilgili yapılan KAP açıklaması şöyle;

‘Bu açıklama, Sermaye Piyasası Kurulu'nun, II-15.1 "Özel Durumlar Tebliği"nin, "Haber ve söylentilerin doğrulanması" başlığını taşıyan 9'uncu maddesi hükümleri kapsamında yapılmaktadır.  Bugün bazı basın - yayın organlarında çıkan haberlerde, Şirketimizin satılacağı iddia edilmiş olup, söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulur.’

KARSN KARSAN OTOMOTIV SANAYII VE TICARET A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 3.24
Satış 3.25
Değişim 0.11%
Son Değer 3.25
En yüksek 3.36
En düşük 3.14
Haftalık Değişim 3.8338%
Aylık Değişim 12.0689%
Yıllık Değişim 105.6962%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar