Kazanç potansiyeli olan hisseler

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca, 'Endekste bugün 22 günlük hareketli ortalaması olan 1.400 seviyesinin üzerinde kalıp kalamayacağını takip edeceğiz.' denildi.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı analiz şöyle:

Dün düşük bir işlem hacmi ile hareket eden BIST-100 endeksi günü 1.402’den tamamladı.

Endekste bugün 22 günlük hareketli ortalaması olan 1.400 seviyesinin üzerinde kalıp kalamayacağını takip edeceğiz. 60 dakikalık göstergeler aşırı alım bölgesinden aşağı yönlü harekete etmektedirler.

Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.408’de bulunup bir sonraki direnç seviyesi 1.415’dir. Satışlarda takip edilecek destek seviyeleri ise 1.393 ve 1.384’te
bulunmaktadır.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar