Kervan Gıda halka arzında talep toplama süreci başladı

Türkiye'nin en yüksek yumuşak şeker üretim kapasitesine sahip şirketi olan Kervan Gıda'nın halka arzında talep toplama süreci başladı. Kervan Gıda için talepler 8 ile 9 TL aralığında bugün(26 Kasım) ve yarın (27 Kasım) tarihleri arasında alınacak.

Abone ol
Abone ol

Oyak Yatırım öncülüğündeki 25 aracı kurumun oluşturduğu konsorsiyum ile halka arz edilmekte olan Kervan Gıda için talepler 8 ile 9 TL aralığında bugün(26 Kasım) ve yarın (27 Kasım) tarihleri arasında alınacak.

Halka arz için oluşturulan konsorsiyumda Oyak Yatırım'ın yanı sıra AK Yatırım, A1 Capital Yatırım, Alan Yatırım, Ata Yatırım, Bizim Menkul, Deniz Yatırım, Garanti Yatırım, Gedik Yatırım, Global Menkul, Halk Yatırım, ICBC Turkey Yatırım, Info Yatırım, ING Menkul, Meksa Yatırım, Osmanlı Menkul, QNB Finans Yatırım, Tacirler Yatırım, TEB Yatırım, Ünlü Menkul Değerler, Yatırım Finansman, Vakıf Yatırım, Ziraat Yatırım var.

Bu, geleneksel talep toplama yöntemi ile yapılan bir halka arz, yatırımcılar konsorsiyum üyelerinin internet siteleri, elektronik platformları üzerinden talep formlarını doldurabilecekler.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar