Lüks Kadife o iddiaları yalanladı

Lüks Kadife Ticaret ve Sanayi AŞ, bazı basın yayın organları ve sosyal medyada çıkan iddialarla ilgili açıklama yaptı. Şirket, iddiaları yalanlayarak tüm yasal haklarını kullanacağını söyledi.

Abone ol
Abone ol

Konuyla ilgili Lüks Kadife Ticaret ve Sanayi AŞ'den yapılan açıklama şöyle;

"Şirketimizin faaliyetleri hakkında sosyal medya ve bazı internet sitelerinde çıkan asılsız haberler ve yeni iş ilişkileri söylentileri gerçeği yansıtmamaktadır.

SPK tebliğleri ve Şirketimizin şeffaf yönetim anlayışı gereği, ertelenmiş veya kamuya açıklanmamış hiçbir husus söz konusu değildir.

Değerli yatırımcılarımızdan bu tür asılsız haberleri ve yönlendirmeleri yapanlara itibar etmemelerini rica ederiz. Gerekli tüm açıklamalar Şirketimiz tarafından KAP'ta yapılmaktadır.  

Bu kişi veya kurumlar hakkında Şirketimizin tüm yasal haklarını sonuna kadar kullanacağını değerli yatırımcılarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyururuz."

LUKSK LUKS KADIFE TICARET VE SANAYII A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 47.08
Satış 47.1
Değişim -0.5%
Son Değer 47.1
En yüksek 52.35
En düşük 43.5
Haftalık Değişim -3.8383%
Aylık Değişim 10.0467%
Yıllık Değişim 62.9757%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar