Margün Enerji payları işlem görmeye düşüşle başladı

Halka arz edilen Şirket payları bugünden itibaren Yıldız Pazar'da "MAREN.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başladı. Paylar ilk açılışta %3,13 değer kaybederek 8,04 TL seviyesinden işlem gördü.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Margün Enerji payları işlem görmeye düşüşle başladı

Margün Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 100.000.000 TL  nominal değerli paylarının halka arzı tamamlandı. Şirketin  sermayesini temsil eden 410.000.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştı.

Halka arz edilen Şirket payları bugünden itibaren Yıldız Pazar'da "MAREN.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başladı. Paylar ilk açılışta %3,13 değer kaybederek 8,04 TL seviyesinden işlem  gördü.

Hisse şu dakikalarda 8,25 liradan yüzde 0,72 ekside işlem görüyor.

Kaynak: Foreks Haber Merkezi

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar