Marka Yatırım Holding’den satın alma

Borsa İstanbul'da işlem gören Marka Yatırım Holding, 'Sütçüzade' markasının sahibi RRM İnşaat Enerji Hayvancılık'ın yüzde 49 hissesinin alınması için görüşmelere başladı.

Abone ol
Abone ol

Marka Yatırım Holding, 'Sütçüzade' markasının sahibi RRM İnşaat Enerji Hayvancılık'ın %49 hissesinin alınması için görüşmelere başladı.

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Düzce' de faaliyet gösteren 17.000 m2 arazi üzerine kurulu 4000  m2 kapalı alanı, 200 adet büyükbaş hayvanı mevcut "SÜTÇÜZADE"  markasının sahibi RRM İnşaat Enerji Hayvancılık  Ltd. Şti'nin %49  hissesinin satın alınması ile ilgili görüşmelere başlanmıştır. Konu  hususundaki  gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır."

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar