Marka Yatırım Holding'den satın alma

Marka Yatırım Holding'den KAP'a yapılan açıklamada, 'Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi İşletmeciliği Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi'nin sermayesinin %51'ine denk gelen 6.748.001 TL adet paylarının tamamının şirketimizce satın alınmasına karar verilmiştir' denildi.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Marka Yatırım Holding A.Ş, bağlı ortaklık satın aldı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada şöyle denildi:

''Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi İşletmeciliği Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi'nin sermayesinin %51'ine denk gelen 6.748.001 TL adet paylarının tamamının şirketimizce satın alınmasına karar verilmiş olup, Marka Yatırım Holding A.Ş'nin sahip olduğu toplam % 51 payların tamamı, SPK şirket değerleme lisansına sahip Karar Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş  tarafından yapılan değerleme sonucu tespit edilen toplam 13.231.374 TL bedel dikkate alınmak suretiyle 6.748.001 TL bedel karşılığı nakden ve peşinen Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi İşletmeciliği Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi'den satın alınmak suretiyle pay devir işlemi tamamlanmıştır.'' 

Kaynak: Hibya Haber Ajansı

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar