Merit Turizm ana pazarda işlem görmeye başlıyor

Merit Turizm payları 7 Ekim'den itibaren Ana Pazar'da işlem görmeye başlayacak

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

BIST'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş.'nin (Şirket) paylarının Piyasa Öncesi İşlem Platformu'ndan Ana Pazar'a geçmesi için yapılan başvuru Borsamız tarafından değerlendirilmiş olup Kotasyon Yönergesi'nin 37.  maddesi kapsamında Şirket paylarının 07/10/2021 tarihinden itibaren Ana Pazar'da işlem görmeye başlamasına karar verilmiştir.

Bu çerçevede, Şirketin payları, Piyasa Öncesi İşlem Platformu'nda  işlem gördüğü son seansta oluşan kapanış fiyatı esas alınarak  hesaplanacak baz fiyattan, Ana Pazar'da sürekli işlem yöntemi ile  işlem görmeye başlayacaktır."

Kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/967201

MERIT MERIT TURIZM YATIRIM VE ISLETME A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 26.18
Satış 0
Değişim 2.38%
Son Değer 26.18
En yüksek 26.18
En düşük 22.64
Haftalık Değişim 9.9999%
Aylık Değişim 72.8052%
Yıllık Değişim 152.7027%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar