Moody's, Tüpraş'ın kredi notunu teyit etti

Uluslararası derecelendirme kuruluşu Moody's Investor Services (Moody's), Tüpraş'ın kredi notunu teyit etti. Şirket'ten KAP'a yapılan açıklamada 'Tüpraş'ın uzun vadeli kredi notu "B1" olarak görünümü ise negatif olarak korunmuştur' denildi.

Abone ol
Abone ol

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Uluslararası derecelendirme kuruluşu Moody's Investor Services (Moody's) tarafından Şirketimizle ilgili periyodik gözden geçirme çalışması tamamlanmış ve Şirketimizin faaliyetleri ve finansal yapısı da dikkate alınarak yapılan değerlendirme neticesinde, Tüpraş'ın uzun vadeli kredi notu "B1" olarak görünümü ise negatif olarak korunmuştur."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar