O hissede hedef fiyatını yükseltti

TEB Yatırım, Orge Enerji hedef fiyatını 3,95 TL'den 5,33 TL'ye yükseltti. TEB Yatırım, konu ile ilgili raporunda, Orge Enerji için 'AL' tavsiyesini koruduklarını ifade etti.

Abone ol
Abone ol

Raporda şu değerlendirme yapıldı:

"ORGE (AL, HF  5,33 TL)

Hedef fiyatımızı %35 yukarı revize ederken tavsiyemizi AL olarak  koruyoruz

ORGE yönetimi ile yaptığımız görüşme, kuvvetli 3.çeyrek sonuçları  ve nakit akışında iyileşme emareleri sonrası hedef fiyatımızı %35  yukarı revize ederek 5,33 TL'ye yükseltiyoruz. Hisse için AL tavsiyemizi koruyoruz.

2020 yılında yeni iş alımları devam edecek 

Şirketin bekleyen işleri Eylül sonu itibariyle 230 milyon TL seviyesindedir. Şirket yönetimi 2020 yılında 160 milyon TL'lik yeni iş alabileceğini değerlendirmektedir. Bu potansiyel yeni işlerin yarısının metro projelerinden gelmesi beklenmektedir."

ORGE ORGE ENERJI ELEKTRIK TAAHHUT A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 5.45
Satış 5.46
Değişim 0.03%
Son Değer 5.46
En yüksek 5.48
En düşük 5.39
Haftalık Değişim 0.5524%
Aylık Değişim 8.982%
Yıllık Değişim 10.0806%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar