Oyak Yatırım model porföyünde değişiklik yaptı

Oyak Yatırım, model portföyünde değişiklik yaptı. Portföyüne 15,00 TL hedef fiyat ile Enka İnşaat'ı ekleyen Oyam Yatırım, Portföyden TSKB'yi çıkardı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Yapılan değerlendirmede TSKB'nin model portföye eklendiği 27 Nisan'da bu yana yüzde 33 getiri sağladığı, aynı dönemde BIST 100'daki yükselişin yüzde 14'te kaldığı belirtildi.

Oyak, Enka İnşaatı dövizdeki uzun pozisyonundan 2021 4'ncü çeyrekte fayda sağlayacak olmasına ek olarak, serbest nakit akışı yaratımında artışın süreceğini öngörerek model portföye eklediklerini de vurguladı.

Kaynak: Foreks Haber Merkezi

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar