Pegasus, en az 300 milyon dolarlık eurobond ihracına çıkıyor

Pegasus getiri beklentisi yüzde 9.25-9.5 aralığında en az 300 milyon dolar tutarında eurobond ihracına çıkıyor. İhracı BofA Securities, Goldman Sachs International yönetiyor.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Pegasus dolar cinsi en az 300 milyon dolar tutarında eurobond ihracına çıkarken ihraçta ilk getiri beklentisi yüzde 9.25-9.5 aralığı olarak belirlendi.

Refinitiv servislerinden IFR'da yer alan ve bankacılık kaynaklarına dayandırılan habere göre, ihraçta vade ilk 3 yılı geri çağırma opsiyonu olmayan 5 yıl (5NC3) olarak belirlendi.

İhracın fiyatlamasının bugün tamamlanması bekleniyor. İhracı BofA Securities, Goldman Sachs International yönetiyor.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa Şirket Haberleri
Yorumlar