Petkim hissesi teknik analizi

ICBC Yatırım, hazırladığı teknik analiz raporunda Petkim –PETKM hissesini mercek altına aldı. ICBC Yatırım, hissenin yüksek işlem hacminin gerçekleştiği 3.80 fiyatı üzerinde kaldığı sürece önerilerinin Al yönünde olduğunun altını çizdi.

Abone ol
Abone ol

ICBC Yatırım Tarafından Hazırlanan Teknik Analiz şöyle:

"3.72'de gap bırakan hissede   3.81, 10  mav 3.78'de olup, 3.84-3.85  bandı üzerinde hisse yeniden 3.91'i test edebilir. 3.91  üzerinde   3.97-4.0  öncelikli olmak üzere 4.03'ler ön plana  çıkabilir.

PETKM HİSSESİNDE SON DURUM (TIKLA)

Aylık bazda yüksek işlem hacminin gerçekleştiği 3.80 üzerinde  kaldığı sürece önerimiz Al yönündedir. Momentumda güçlü görünüm devam ediyor- önceki tepe geçildi.

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar