Sabancı Holding SAHOL hisse yorumu ve analizi

Tera Yatırım tarafından hazırlanan Sabancı Holding hissesi teknik analizi...

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Tera Yatırım Tarafından Hazırlanan Analiz:

"SAHOL Boşluğu Doldurabilir

"19 Mart tarihinde sert düşüş yaşayarak fiyat grafiğinde boşluk  oluşturan SAHOL payları, geçtiğimiz hafta başladığı yükselişini devam  ettirerek bu boşluğu doldurabilir.

Boşluğun tam olarak kapanması için 9,61 TL hedef konumunda iken bu direnç seviyesinin kırılması durumunda  hissede 10,00 TL seviyesine kadar yükseliş devam edebilir.

Öte yandan Cuma günküne benzer şekilde satış baskısının artması ve geri  çekilmeler görmemiz durumunda ise 9,12 ile 9,00 TL destek seviyelerini  takip edeceğiz.

Destekler: 9,12 / 9,00 / 8,77

Dirençler: 9,34 / 9,61 / 10,00 "

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar